top of page

Step 5.

2 in 1 Resurfacing set

Yenilenmiş bir görünüm; Daha Parlak, Eşit ve Canlı

2 etaplık Resurfacing set cildi adeta yeniliyor. İlk etapta, Vit C resurfacing serum ile hücre yenilemesini destekleyerek daha parlak bir görünüm sağlayıp, anti oxidan aktiflerle korur. Sonra, HydraSooth jel yardımıyla cildi derinlemesine nemlendirir ve meydana gelebilecek hassasiyetleri önleyip, yatıştırır.

 

VIT C RESURFACING Serum

C Vitamini ve AHA içererek, mat/eşitsiz cilt tonu ve lekelerin görünümünü düzenlemekle beraber daha parlak bir görünüm sağlamak için formüle edilmiştir. Ayrıca içerdiği Hyaluronik asit ve Saxifraga Sarmentosa Özü sayesinde ince çizgileri ve geniş gözenekleri azaltır. 

Öne çıkan aktifler :  Sodium Ascorbyl Phosphate (Vtamin C) , Caffeine, Saxifraga Sarmentosa Extract, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic acid), Psidium Guajava Extract, Tartaric acid, Papaya Extract

HYDRASOOTH JEL - Set içi

Set içi HydraSooth jel, cildi yatıştırıp canlandırırken derinlemesine nemlendirmek için geliştirilmiştir. Aloe vera, Hyaluronik asit, E Vitamini ve Amino asit içeriği ile Vit C Resurfacing serumu uygulandıktan sonra tamamlayıcı bir bakım sağlar.

Öne çıkan aktifler : Aloe Barbadensis Leaf juice (Aloe vera), Tocopherol (Vitamin E), Sodium Hyaluronate (Hyaluronic acid), Niacinamide (Vitamin B3), Bisabolol, Trehalose

Diğer ürünlere göz atın

bottom of page